Життя Школи
Окрім щотижневих уроків школа організовує виховні та розважальні заходи релігійного і національного характеру для формування активних членів української громади.
Є професія у світі —
Серце віддавати дітям!
Саме наші вчителі радо зустрічають кожної суботи своїх учнів, і не тільки навчають читання, письма чи геoграфії та історії. Наші вчителі - друзі і наставники, з ними і цікаво і весело.
Пані Наталя Бабенко, Світлана Казакова, Олена Делікатна, Світлана Бганка, Галина Жук, Оксана Красновська, Леся Угрин, Костянтин Вербицький - щира подяка вам за вашу працю, творчий запал і нескінченну любов до дітей
Всі дні в вас хай будуть світлі!
Не знайте біди ніколи!
Хай буде найкраща в світі
Улюблена наша школа!
Наші батьки!
Щира подяка батьківському комітету школи, особисто Олі Малій, голові комітету, за постійну допомогу і підтримку протягом року в організації шкільних заходів, приготування смачної перекуски, гуртування батьків, турботу про Рідну Школу. Ми вдячні нашим татам і мамам за всі приготування і волонтерство в школі. Особлива подяка парафії за фінансову підтримку наших проектів і свят.
Навіть у найтемніші часи у наших душах повинен не згасати промінчик світла...тому що це надія, яка допомагає нам перейти важкі випробовування. Цим світлим промінчиком, цією надією є наші діти. Ви лиш погляньте на цю красу - усміхнені личка в променях сонечка. Хіба є у цьому світі що краще?
Рідна Школа щаслива мати таких учнів!
Дорогі батьки, коментуйте своїми фото з вчорашнього святкування - давайте зробимо цей світ світлішим від усмішок наших сонечок!💛💙
Рідна Школа Українознавства при катедрі святих Володимира та Ольги is with Ihor Shved at Ukrainian Catholic Metropolitan Cathedral of Sts. Volodymyr and Olha.
Дорогі друзі!
Не віриться, але вчора був наш останній дзвоник цього навчального року в Рідній Школі. В Міжнародний День Захисту дітей ми розпочали наше свято молитвою за наших діток - тут і в Україні, яку провадив парох Катедри отець Ігор Швед. Завжди радіємо і вдячні бачити чисельну присутність батьків і родичів наших учнів. Адже зацікавленість і підтримка дорослими дітей є основою майбутнього громади і парафії. Наші талановиті школярі старших класів на уроках катехизму з пані добродійкою Лесею Угрин та волонтером школи Надею Стецик, створили своїми руками чудові ікони, які були освячені на молитві. Ми всі вдячні Господу Богу за цей сонячний день, за мирне небо над нами, за усмішки дітей і їх батьків. 🙏
нещодавно Прибули З України?
Наша Рідна Школа запрошує Вас зареєструвати Ваших дітей на навчання та готова підтримати фінансово усіx українців, які прибули з початком повномаштабної війни. Зверніться до директора за детальнішою інформацією.